Vracení a reklamace

Vracení a reklamace

Vrácení do 14. dne od nákupu

Vracené kousky musí být nepoužité, v původním stavu, se všemi visačkami a originálními obaly, aby mohly udělat radost někomu jinému. V opačném případě vám budeme muset něco strhnout z původní ceny, abychom je mohli dostat zase do formy.

V jakých případech nemohu od smlouvy odstoupit?

Zákon stanoví výjimky, kdy není možné od smlouvy do 14 dnů odstoupit, ani když se jedná o smlouvu uzavřenou mimo obchodní prostory.

Nejde to, jestliže bylo zboží upraveno podle vašeho přání nebo přizpůsobeno vaší osobě. Jedná se o případy, kdy objednané zboží je jedinečné, typickým příkladem je tričko s vaší fotografií nebo nábytek s atypickými rozměry, který prodávající nemá v nabídce. Tento speciálně vytvořený produkt nemůžeme jednoduše prodat jinému zákazníkovi. Jelikož produkty, na kterých je vlastní text, motiv nebo fotka zákazníka, není možné vrátit, prosíme naše zákazníky, aby si před objednáním dobře zvážili velikost, střih, barvu atd..

Nějaké nejasnosti? Napište nám na info@climo.cz a spolu jim přijdeme na kloub.

Formulář pro vrácení nebo výměnu zboží

POZOR !!!!! Jestliže bylo zboží upraveno podle vašeho přání nebo přizpůsobeno vaší osobě tak nelze odstoupit od kupní smlouvy.

Reklamace

Reklamaci vyřídíme do 30 dnů, zboží nevyměňujeme, ale v případě odstranitelné vady ho můžeme opravit. Zašlete nám ho prosím čisté a vyprané, jinak nemusí být vyreklamováno.

Nějaké nejasnosti? Napište nám na info@climo.cz a spolu jim přijdeme na kloub.

 Formulář pro uplatnění reklamace